Kūno tobulinimo ir atpalaidavimo studija

NUGAROS masažas

Masažas - seniausia gydymo priemonė, kuri pasiekė mus iš antikos laikų ir perduodama iš kartos į kartą! Nugaros skausmų ir įtampo atsikratysite apsilankę Žiemgalių Grožio namuose, kuriuose teikiamos aukščiausios kokybės paslaugos už itin palankias kainas.

Gydomasis masažas labai svarbus ir reikalingas žmogaus organizmui tiek kaip prevencinė sveikatingumo priemonė, tiek kaip gydymas, ar kompleksinė jo dalis. Kasdienių darbų rutina, pasyvus gyvenimo būdas, sėdimas ir fiziškai sunkus darbas praplėtė suvaržytų, susikūprinusių, blogos laikysenos ir chroniškais skausmais besiskundžiančių žmonių ratą. Masažas pašalina raumenų bei emocinę įtampą, suteikia žvalumo, stimuliuoja kraujo bei limfos apytaką, pagreitina prakaito ir riebalinių liaukų veiklą.

Gydomasis masažas pagerina sutrikusios vietos kraujotaką ir funkcionalumą todėl po masažo kurso akivaizdžiai sumažėja ar dingsta nugaros skausmai, pašalinama įtampa, nebesikartoja galvos skausmai. Jau po vieno gydomojo masažo numalšinamas raumenų nuovargis, pagerėja kraujotaka, medžiagų apykaita, skatinami gijimo procesai.
Klasikinis – nugaros masažas pasižymi teigiamu poveikiu visam organizmui:
  • gerina raumenų tonusą, sąnarių judrumą, laikyseną;
  • spartina kraujo ir limfos apytaką;
  • gerina endokrininę ir nervų sistemas;
  • suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina bendrą savijautą.

Gydomasis masažas ypač rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, sergantiesiems stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, virškinimo organų, centrinės ir periferinės nervų sistemos ligomis, po operacijų, traumų, taip pat šių ligų profilaktikai.

Šį masažą rekomenduojama atlikti reguliariai, tam, kad atsikratyti nuolatinio nugaros, bei galvos skausmo, atpalaiduoti įsitempusius raumenis.

Masažas - tai ne tik malonumas, bet ir sveikata!

Akcija (50%):
  • Nugaros masažas 30 min. – 16 €, šiuo metu taikoma akcija 8 €;
  • Nugaros masažas 30 min. perkant 5 procedūras – 80 €, šiuo metu taikoma akcija 40 €;
  • Nugaros masažas 30 min. perkant 10 procedūrų – 150 €, šiuo metu taikoma akcija 75 €;