Vakuuminis – limfodrenažinis biusto stangrinimo masažas

Kiekviena moteris nori turėti stangrų ir seksualų biustą. Tačiau sumažėjęs odos elastingumas, nėštumas, didelis svorio netekimas ir kitos priežastys gali pakeisti krūtų formą ir stangrumą.

Kviečiame išbandyti net 40 min. trukmės vakuuminį – limfodrenažinį biusto masažą, kurio dėka Jūsų krūtinė taps dailesnė ir stangresnė.

Procedūra atliekama su itin aukštos kokybės – Prancūzijos gamintojo „Starvac Group“ vakuuminio masažo aparatu – STARVAC SP ORIGINAL, kuris turi ES atitikties deklaraciją, bei skirtas ne tik kosmetiniam, bet ir gydomajam masažui. Šis aparatas geras tuo, jog kiekvienam klientui galima sudaryti atskirą gydymo programą, nes aparatas turi kelių rūšių ir dydžių antgalius bei taures.

Procedūros pradžioje atliekamas limfodrenažinis masažas, kurio metu labai pagerėja krūtų limfos apykaita bei kraujotaka, sustangrėja oda. Tuo metu į krūtį priplūsta daugiau kraujo, audiniai gauna daugiau deguonies ir maisto medžiagų, aktyviai sintetinami kolagenas ir elastinas – kurie stangrina audinį.

Kaip žinia, krūtis neturi raumens ir fiziniais pratimais sunku pakeisti krūties formą, stangrumą. Tačiau ištreniravus po krūtimi esantį didįjį krūtinės raumenį ir jam padidėjus, šiek tiek pakyla aukštyn ir krūtis. Atliekant pulsinio vakuuminio masažo procedūrą biustui, tuo pačiu metu treniruojamas ir minėtasis raumuo, todėl ilgainiui jis tampa stipresnis ir storesnis – toks rezultatas išlieka ilgai, todėl nereikia baimintis, kad nutraukus šių procedūrų kursą raumuo subliukš.

Procedūros metu naudojami aukštos kokybės anticeliulitiniai stangrinamieji kremai.

Vakuuminio – limfodrenažinio masažo poveikis biustui:

  • Atkuria krūtų odos elastingumą ir stangrumą;
  • Suaktyvina krūtinės audinių kraujotaką, ląstelių regeneraciją;
  • Sumažina strijas;
  • Pakelia krūtinę.

Kad galėtumėte džiaugtis stangria ir elastinga oda, rekomenduojame atlikti vakuuminio – limfodrenažinio masažo kursą, kurį sudaro 5-10 procedūrų, atliekamų 1-2 kartus per savaitę. Po kurso rekomenduojamos palaikomosios procedūros 2-3 kartai per mėnesį.

Ypatingas pasiūlymas:

  • Vakuuminis – limfodrenažinis biusto masažas 40 min – 55 €, šiuo metu galiojanti kaina TIK 33 €;

 

  • Įsigyjant abonimentus tikomos nuolaidos!