Dirbate stovimą ar sėdimą darbą? Jaučiate maudulį ir sunkumą kojose, jos tinsta? Tuomet ši procedūra kaip tik Jums! Sakoma, kad pėdos – tai mūsų kūno veidrodis, atspindintis kiekvieno organo veiklą ir jos sutrikimus, todėl manoma, kad pėdų masažas teigiamai veikia įvairias organizmo sritis bei mažina tam tikrus negalavimus.

Nuo neatmenamų laikų žinota, kad delnuose ir pėdose yra biologiškai aktyvių taškų, atitinkančių tam tikrus vidaus organus ir jų dalis. Ne veltui senoliai sakydavo, kad norint ilgai nesenti ir nesirgti sveika basam palakstyti po rasotą žolę ar pabraidyti po ražienas. Spaudžiant tam tikrus biologiškai aktyvius taškus esančius pėdose, siunčiami impulsai į pažeistą kūno dalį, organą ar ląsteles – suaktyvėja organizmo savigydos procesai.

Gerai išmasažavus šį nedidelį plotelį poveikis nieko nenusileidžia viso kūno masažui, nes Biologiškai aktyvūs taškai yra išsidėstę tam tikra tvarka ir atspindi sumažintą anatominę viso organizmo sandarą.

Pėdų masažo nauda: išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai, taip pat mažinamas nuovargis, kojų patinimai. Šio masažo metu yra stiprinami pėdos kaulai, raumenys, bei raiščiai. Skatinama limfos bei kraujo apykaita.

Ypatingas pasiūlymas:

  • Pėdų masažas 30 min. – 39 €, šiuo metu taikoma kaina TIK 23 €;