Dirbate stovimą ar sėdimą darbą? Jaučiate maudulį ir sunkumą kojose, jos tinsta? Net 3 puikios procedūros sugrąžins Jūsų kojoms lengvumą! Jums bus atliekama 15 min. trukmės kojų šveitimas su negyvosios jūros druska, 20 min. kojų limfodrenažinis masažas „Starvac SP Original“ aparatu ir 15 min. atpalaiduojantis pėdų masažas! Geriau tiesiog NEBŪNA!

KOMPLEKSAS „LENGVOS KOJOS“ REKOMENDUOJAMAS:

  • Jeigu jaučiate sunkumą kojose,
  • Jos tinsta,
  • Vargina kojų skausmas ar maudimas,
  • Dirbate sėdimą ar stovimą darbą,
  • Jeigu norite jas atpalaiduoti po sunkaus fizinio krūvio,
  • Kojų venų ligų profilaktikai.

KOJŲ ŠVEITIMAS

Kojų šveitimo su negyvosios jūros druska metu kojos ir pėdos šveičiamos atliekant specialius ir švelnius judesius. Negyvosios jūros druska nušveičia negyvąsias odos ląsteles, pagerina kraujo apytaką, atveria ir išvalo poras, pašalina toksinus. Tai efektyvi priemonė kovojant su odos senėjimu ir odos sausumu. Ji atkuria odos drėgmę, maitina ir minkština. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad ji sumažina net 40% raukšlių gylį, išlaiko jaunatvišką odą ir apsaugo nuo ankstyvo senėjimo. Negyvosios jūros druska mažina sąnarių ir nugaros skausmus bei sustingimą, gydo artritą. Taip pat padeda atsipalaiduoti, ramina, gali padėti žmonėms, turintiems medžiagų apykaitos sutrikimų.

LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS

Atliekamas naujos kartos, aukštos kokybės – Prancūzijos gamintojo „Starvac Group“ masažo aparatu STARVAC SP ORIGINAL, kuris turi ES atitikties deklaraciją bei skirtas ne tik kosmetiniam, bet ir gydomajam masažui. Šis masažas atliekamas lėtais, lengvais, ritmiškais tempiamaisiais judesiais, akcentuojamais iš periferijos į centrą, limfos tekėjimo kryptimi. Masažo poveikis: Suaktyvina kraujotaką, skatina susikaupusių skysčių pasišalinimą, mažina pėdų ir kojų tinimą, atpalaiduoja sustingusias kojas. Tai puiki priemonė trombozių profilaktikai, gerina bendrą organizmo savijautą, stiprina imunitetą. Limfodrenažinis masažas taikomas ne tik kaip gydymo ir profilaktikos priemonė – tai ypač efektyvus būdas gydyti celiulitą, mažinti kūno apimtis. Taigi, atlikdamos šią procedūrą, ne tik atsikratysite kojų nuovargio, bet ir sumažinsite celiulitą, sustangrinsite odą!

Ir čia dar ne viskas! Pabaigoje Jums bus atliktas 15 min. trukmės atpalaiduojantis – taškinis pėdų masažas. Sakoma, kad pėdos – tai mūsų kūno veidrodis, atspindintis kiekvieno organo veiklą ir jos sutrikimus, todėl manoma, kad pėdų masažas teigiamai veikia įvairias organizmo sritis bei mažina tam tikrus negalavimus. Gerai išmasažavus šį nedidelį plotelį poveikis nieko nenusileidžia viso kūno masažui. Speciali masažo technika ir malonūs prisilietimai stebuklingai veikia mūsų organizmą. Mes Jums padėsime atsipalaiduoti, bent trumpam pamiršti kasdieninius rupesčius ir susigrąžinti puikią savijautą!

Išskirtinis pasiūlymas pavargusioms kojoms!

Ypatingas pasiūlymas:

  • TRIJŲ procedūrų kompleksas „LENGVOS KOJOS“ 50 min – 59 €, šiuo metu galiojanti kaina TIK 41 €;

 

  • Įsigyjant abonimentus tikomos nuolaidos!